English  Čeština  
 
* O nás * Kontakty * Prodejci

Naše filozofie

Výrobky firmy M.I.K jsou navrženy tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí.

Zdravotní nezávadnost

Konstrukce našich hraček i užité materiály zcela vyhovují přísným bezpečnostním a hygienickým normám ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let. Na hračky vyráběné naší firmou byl udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.

Ekologická výroba

Použité materiály i výrobní technologie snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Výrobky M.I.K jsou vyráběny ekologicky šetrnou technologií z kvalitního českého bukového dřeva. Během i po skončení svého života jsou vůči přírodě šetrné a snadno rozložitelné.

Historie firmy

Firma Ing. Milan Konečný, M.I.K byla založena roku 1991. Zabývá se výrobou dřevěných hraček, stavebnic, skládaček, společenských her, hlavolamů, učebních pomůcek, polotovarů a výrobků pro dekorativní a reklamní účely. Díky své výrobní kapacitě, kvalitě výrobků i šiři sortimentu se v dnešní době řadí mezi přední výrobce dřevěných hraček v České republice.

© 2008 M.I.K, All rights reserved
Kontakty  Mapa webu
* E-mail: Heslo: